Dach domu powinien być płaski lub skośny, nachylony w kierunku południowym, wschodnim lub zachodnim.
Typowa instalacja pozwala zaoszczędzić ok. 550 zł rocznie z każdego 1kW mocy. Przeciętna instalacja domowa w Polsce posiada moc 4,5kW, co pozwala zaoszczędzić ok. 2475 zł rocznie.
Typowy montaż instalacji trwa jeden dzień roboczy (ok. 6-8h), natomiast cały proces podłączania instalacji do sieci, to ok. 4-5 tygodni.
Gwarantowanym czasem pracy paneli w wysokiej sprawności jest okres 25 lat. Po tym okresie efektywność paneli może spaść do poziomu ok. 80%, niemniej jednak instalacja dalej będzie generować zyski. W tej sytuacji można będzie również wymienić same panele, za cenę znacznie niższą niż budowanie całej instalacji od początku.
W ramach współpracy z nami wszystkie czynności niezbędne do instalacji wykonują nasi technicy. Zarówno projekt, montaż, jak i zgłoszenie dokumentacji do odpowiednich instytucji. W większości wypadków wystarczy dysponować wyłącznie ostatnim rachunkiem za energię elektryczną.
Na dachu domu lub na działce (min. 20m2 powierzchni). Okablowanie jest instalowane w sposób niewidoczny lub w estetycznych maskownicach.
Posiadamy ubezpieczenie OC w przypadku powstania jakichkolwiek uszkodzeń w trakcie wykonywania prac związanych z montażem instalacji fotowoltaicznej
- czystą energię bezpośrednio do wykorzystania w naszym domu
- obniżenie kosztów energii elektrycznej niemal do zera po ok. 5-6 latach
- wzrost wartości nieruchomości o wartość instalacji fotowoltaicznej
- nowoczesny wygląd budynku
- środki własne
- raty 0%
- dofinansowanie do instalacji w wysokości 5000 zł
- leasing dla firm
Wykorzystujemy sprawdzone panele największych światowych producentów, specjalne przewody do instalacji fotowoltaicznych oraz odpowiednio dobrane inwertery prądu gotowego do użytku w domu lub gospodarstwie rolnym.
Oczywiście podpisujemy umowę z gwarancją prawidłowego montażu instalacji, wraz z podłączeniem jej do sieci elektrycznej. Ponadto wszystkie montowane elementy sprawdzamy odpowiednimi miernikami, żeby wykluczyć wady fabryczne. Dodatkowo otrzymujesz pełną gwarancję producentów wszystkich elementów składających się na instalację.
Wszystkie elementy instalacji zabezpieczone są poprzez bezpieczniki i regulatory napięć. Dodatkowo instalacja jest uziemiona.
Standardowy przelicznik, to ok. 1000 kWh wyprodukowanej energii rocznie z każdego 1kW mocy instalacji. Niemniej jednak obecnie w Polsce notujemy uzysk na poziomie nawet 1100-1200kWh / 1kW.

Napisz do nas

Jeśli w sekcji "Pomoc" nie ma odpowiedzi na pytanie